
Tako, 50 podkastov ja za njima in Sašo in Aleš sta se odločila, da bosta to obletnico proslavila tako, da gresta brati komentarje na njun podkast! GENIJALNO!!! Med vsemi komentarji, ter slabimi šalami, pa se skriva tudi iskrena zahvala vsem poslušalcem in poslušalkam, ki iz tega izjemno povprečnega izdelka, delajo enega najbolj poslušanih podkastov v […]
[Poslušaj]
Živimo v času, ko na internetu vsak ve vse … razen Sašo Stare in Aleš Novak ... onadva ne vesta nič! V tem podkastu, se bosta z gostom pogovarjala o tem, česar ne vedo. No, eden ve, dva pa ne vesta. A veste? Če nas poslušate, boste v družbi ravno vi tisti, ki vedno reče: “A res, tega ne veš?”






